GeForce Now Türkiye abonelik ücretleri belli oldu

Turkcell GAME+ iş birliği ile Türkiye’de hizmet vermeye hazırlanan Nvidia’nın bulut tabanlı oyun teknolojisi GeForce Now’un abonelik ücretleri açıklandı. İşte GeForce Now Türkiye paketlerinin abonelik ücretleri...Turkcell GAME+ iş birliği ile Türkiye sunularından hizmet vermeye hazırlanan GeForce Now’un, Mart ayında kullanıma sunulacağı açıklamıştı. Nvidia, kullanıcılar için GeForce Now powered by GAME+ servisinde ‘Basic’, ‘Lansman Özel 3 Aylık Avantajlı Paket’ ve ‘Premium’ olmak üzere üç farklı paket sunuyorÜcretsiz olan Basic paketinde, oyunculara Premium’dan farklı olarak 1 saatlik oyun deneyimi sunulacak ve ücretsiz hesaplar oyuna girmek için sıra bekleyecek.Süre sınırlaması olmayan Premium paketinde, oyuncular RTX özelliğini de oyunlarda kullanabilecek.GeForce Now’un iOS, Android, Windows, Mac ve ChromeBook cihazlarının tümünde çalışıyor. Ayrıca, GeForce Now servisini kullanarak oyun deneyimi yaşamak isteyen kullanıcıların Steam, Epic Games Store veya Ubisoft gibi dijital platform hesabınızda olması gerekiyor.NVIDIA GEFORCE NOW ABONELİK ÜCRETLERİ NE KADAR?Nvidia, kullanıcılar için GeForce Now powered by GAME+ servisinde ‘Basic’, ‘Lansman Özel 3 Aylık Avantajlı Paket’ ve ‘Premium’ olmak üzere üç farklı paket sunuyor. Paketlerin fiyatları şöyle:1- Basic Paket:Ücretsiz olan Basic paketinde, oyunculara Premium’dan farklı olarak 1 saatlik oyun deneyimi sunulacak ve ücretsiz hesaplar oyuna girmek için sıra bekleyecek.2- Lansman Özel Premium Paket:Lansmana özel tasarlanmış sınırlı süre boyunca kullanıcılara sunulacak olan Lansman Özel Premium paketin ücreti aylık 49.9 TL fiyatlandırma üzerinden 3 ay için toplam 149.7 TL olarak belirlendi.3- Premium Paket:Aylık abonelik ücreti 74.9 TL olarak açıklanan Premium pakete ise kullanıcılar, öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum süresi ile RTX kalitesiyle oyun oynama deneyimine sahip olacak.NVIDIA GEFORCE NOW ÇIKIŞ TARİHİ NE ZAMAN?GeForce Now 15 Şubat Pazartesi günü Beta sürecinin ardından, 15 Mart tarihinde tüm kullanıcılar için erişim sağlanacak.NVIDIA GEFORCE NOW ÖZELLiKLERİ NELERDİR?Highlights (Oyundaki önemli anları yakalama özelliği)Freestyle (Oyuna filtreler ekleme özelliği)Süper çözünürlüklü, 360 derece fotolar veya HDR ile Ansel desteğiDLSS ve RTX, NVIDIA teknolojilerine destekMac, Android, İOS, Chromebook, PC gibi tüm cihazlardan erişim sağlama,Steam, Ubisoft Connect, Epic Games Store, GOG ve Ubisoft Connect gibi platformlar üzerinden erişim.MARS KAŞİFİ İLK KEZ HAREKET ETTİ

GeForce Now Türkiye abonelik ücretleri belli oldu
GeForce Now Türkiye abonelik ücretleri belli oldu

Turkcell GAME+ iş birliği ile Türkiye’de hizmet vermeye hazırlanan Nvidia’nın bulut tabanlı oyun teknolojisi GeForce Now’un abonelik ücretleri açıklandı. İşte GeForce Now Türkiye paketlerinin abonelik ücretleri...

Turkcell GAME+ iş birliği ile Türkiye sunularından hizmet vermeye hazırlanan GeForce Now’un, Mart ayında kullanıma sunulacağı açıklamıştı. Nvidia, kullanıcılar için GeForce Now powered by GAME+ servisinde ‘Basic’, ‘Lansman Özel 3 Aylık Avantajlı Paket’ ve ‘Premium’ olmak üzere üç farklı paket sunuyor

Ücretsiz olan Basic paketinde, oyunculara Premium’dan farklı olarak 1 saatlik oyun deneyimi sunulacak ve ücretsiz hesaplar oyuna girmek için sıra bekleyecek.

Süre sınırlaması olmayan Premium paketinde, oyuncular RTX özelliğini de oyunlarda kullanabilecek.

GeForce Now’un iOS, Android, Windows, Mac ve ChromeBook cihazlarının tümünde çalışıyor. Ayrıca, GeForce Now servisini kullanarak oyun deneyimi yaşamak isteyen kullanıcıların Steam, Epic Games Store veya Ubisoft gibi dijital platform hesabınızda olması gerekiyor.

NVIDIA GEFORCE NOW ABONELİK ÜCRETLERİ NE KADAR?


Nvidia, kullanıcılar için GeForce Now powered by GAME+ servisinde ‘Basic’, ‘Lansman Özel 3 Aylık Avantajlı Paket’ ve ‘Premium’ olmak üzere üç farklı paket sunuyor. Paketlerin fiyatları şöyle:


1- Basic Paket:

Ücretsiz olan Basic paketinde, oyunculara Premium’dan farklı olarak 1 saatlik oyun deneyimi sunulacak ve ücretsiz hesaplar oyuna girmek için sıra bekleyecek.

2- Lansman Özel Premium Paket:

Lansmana özel tasarlanmış sınırlı süre boyunca kullanıcılara sunulacak olan Lansman Özel Premium paketin ücreti aylık 49.9 TL fiyatlandırma üzerinden 3 ay için toplam 149.7 TL olarak belirlendi.

3- Premium Paket:

Aylık abonelik ücreti 74.9 TL olarak açıklanan Premium pakete ise kullanıcılar, öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum süresi ile RTX kalitesiyle oyun oynama deneyimine sahip olacak.

NVIDIA GEFORCE NOW ÇIKIŞ TARİHİ NE ZAMAN?


GeForce Now 15 Şubat Pazartesi günü Beta sürecinin ardından, 15 Mart tarihinde tüm kullanıcılar için erişim sağlanacak.

NVIDIA GEFORCE NOW ÖZELLiKLERİ NELERDİR?

Highlights (Oyundaki önemli anları yakalama özelliği)

Freestyle (Oyuna filtreler ekleme özelliği)

Süper çözünürlüklü, 360 derece fotolar veya HDR ile Ansel desteği

DLSS ve RTX, NVIDIA teknolojilerine destek

Mac, Android, İOS, Chromebook, PC gibi tüm cihazlardan erişim sağlama,

Steam, Ubisoft Connect, Epic Games Store, GOG ve Ubisoft Connect gibi platformlar üzerinden erişim.

MARS KAŞİFİ İLK KEZ HAREKET ETTİ